Garnier Micellar Water Sensitive Skin 700ml

      £6.49 each £9.27 per 1l
Size: 700ML (£6.49)
200ML £3.49 £17.45 per 1l
700ML £6.49 £9.27 per 1l
We're sorry but this product is no longer available online
1/6

Garnier Micellar Water Sensitive Skin 700ml

      £6.49 each £9.27 per 1l
Size: 700ML (£6.49)
200ML £3.49 £17.45 per 1l
700ML £6.49 £9.27 per 1l
We're sorry but this product is no longer available online

Click & Collect Express

Search for a Store

Home Delivery Information

Delivery Options & Info

Product Information

Garnier Micellar Water for Sensitive skin is an efficient and easy to use product that cleanses and remove make-up gently in 1 step. It's your go-to product if you're looking to easily remove make-up, soothe and hydrate the face, eye area, and lips, in 1 step without rinsing.


  • Dermatologically tested
  • Refreshes the skin without rubbing or rinsing
  • No added perfumes
  • Product code: 716575

    EAN: 3600541938489

    Savers Health and Beauty Limited is registered in England and Wales under company number 02202838 with its registered office at Hutchison House 5 Hester Road, Battersea, London, SW11 4AN.